Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
CineCity
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
De Weverij
Zierikzee
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 14 februari 2018
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 15 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 17 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn