Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
vrijdag 06 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 april 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 april 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 11 april 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen