Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. De tippe
Vledder
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
DeMess
Naarden
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
dinsdag 03 december 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 december 2019
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
donderdag 05 december 2019
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 06 december 2019
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 07 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel