CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -95
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 31 mrt
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 01 apr
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
di 03 apr
De Maaspoort
Venlo
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater PePijn
Den Haag
8
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 04 apr
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Boerderij
Huizen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
3
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 05 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
ATLAS Theater
Emmen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Willem
Papendrecht
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Concordia
Enschede
vr 06 apr
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater PePijn
Den Haag

zaterdag 31 maart 2018

Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Blauwe Kei, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen Klein Theater, Dinxperlo
Daniël Arends - De Afterparty Parktheater, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dorine Wiersma Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Almere, Almere
1
20:30
Op Sterk Water - Hotel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 01 april 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Beauforthuis, Austerlitz

dinsdag 03 april 2018

Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Maaspoort, Venlo
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas Spant!, Bussum
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
8
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit DeLaMar, Amsterdam

woensdag 04 april 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
3
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Agnietenhof, Tiel
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:30
Echte Liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 05 april 2018

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Het Klooster, Woerden
Foto René van Meurs - Ik beloof niks
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Griffioen, Amstelveen
1
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kruisboog, Tienen
Stefano Keizers - Erg heel Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Held Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om alles De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Als beste getest Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei Het Kielzog, Hoogezand
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning te rijk Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Munttheater, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Molenberg, Delfzijl
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017 De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel- Blow me away KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Concordia, Enschede

vrijdag 06 april 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Walhalla, Rotterdam
William Boeva - Reset C.C. Ter Dilft, Bornem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Pagina -95