CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -95
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 08 feb
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
do 09 feb
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum Asse
Asse
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het spectrum
Schijndel
20:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 10 feb
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Liefde
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cultuurcentrum Asse
Asse
Theater Idea
Soest
Agora Theater Druten
Druten
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Toon Hermans Theater
Sittard
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
MECC
Maastricht
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem

woensdag 08 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Agnietenhof, Tiel
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus De Maaspoort, Venlo
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Flint, Amersfoort
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches De Oosterpoort, Groningen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jandino Asporaat - Judeska Airlines DeLaMar, Amsterdam

donderdag 09 februari 2023

Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Een avond met mij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - DNA De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Uit Het Niets Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurcentrum Asse, Asse
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?! Het spectrum, Schijndel
20:00
Jay Francis Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Foto Ricky Gervais
Ricky Gervais AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Paulien Cornelisse - Aanstalten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Mythe, Goes
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Zaantheater, Zaandam
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
René Van Meurs - 2636 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Agnietenhof, Tiel
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oldenhermanns - FCKED Fulcotheater, IJsselstein
20:00
n00b speelt n00b Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Willie Wartaal - Moederdag De Weverij, Zierikzee
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Dok6, Panningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Munttheater, Weert
20:30
Comedytunes Comedynight Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater De Omval, Diemen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Den heuvel, Alphen
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 10 februari 2023

Martijn Kardol - De Situatie Het Klooster, Woerden
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater de Liefde, Haarlem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater aan de Schie, Schiedam
Andries Tunru - In Theorie Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg - Ego Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Jannie the Showdog Spant!, Bussum
Pieter Derks - Uit Het Niets Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurcentrum Asse, Asse
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Idea, Soest
Nathalie Baartman - SNAK Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - (S)experiment Kantine Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Klif, Nijmegen
Max van den Burg - Cultureel erfgoed Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bas Birker - in blijde verachting Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jay Francis Toon Hermans Theater, Sittard
Foto Ricky Gervais
Ricky Gervais AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Oldenhermanns - FCKED CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks Agnietenhof, Tiel
20:00
TAFKAL MECC, Maastricht
20:15
Musa - Schaakmat DeMess, Naarden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Flint, Amersfoort
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René Van Meurs - 2636 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rayen Panday - Focus TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pagina -95