Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Boerderij
Huizen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Willem
Papendrecht
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Noorderkerk
Sneek
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 31 maart 2018
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 05 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
vrijdag 06 april 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad