Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Spant!
Bussum
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:45
Simplon
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
zaterdag 19 oktober 2019
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
zondag 20 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 23 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 24 oktober 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
vrijdag 25 oktober 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo