Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:00
DNK
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
00:00
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 04 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 05 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 december 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
zaterdag 07 december 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk