CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -96
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 feb
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Theater Idea
Soest
De hoogte
Winsum
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Dok6
Panningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
DeMess
Naarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Posttheater
Arnhem
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Lochem
Lochem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 03 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
ma 04 feb
Theater Concordia
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
di 05 feb
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 06 feb
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
De Domijnen
Sittard
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Het Wennekerpand
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda

zaterdag 02 februari 2019

Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Johan Goossens - Vlam Theater Idea, Soest
Jeroen van Merwijk - Lucky De hoogte, Winsum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Dok6, Panningen
René van Meurs - Ik beloof niks De Molenberg, Delfzijl
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Lievekamp, Oss
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Kik, Elst
Freek de Jonge - De Suppoost De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Orpheus, Apeldoorn
Arno van der Heyden - Heksenjacht DeMess, Naarden
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Pauwer Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) 30CC/Schouwburg, Leuven
Ali B - Koorts Theater de Speeldoos, Baarn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Lux, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Thomas Acda Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Piepschuim - Grote Woorden Theater RhederArt, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Speeldoos, Vught
20:30
Oeloek - Droeftoeters Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 03 februari 2019

Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Weijer, Boxmeer

maandag 04 februari 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Concordia, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1

dinsdag 05 februari 2019

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Parnassos, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Papenstraattheater, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theaters Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 06 februari 2019

Thomas Acda - Motel Chassé Theater, Breda
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh... TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sounds Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED Het Klooster, Woerden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles! De Nieuwe Kolk, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Het Wennekerpand, Schiedam
Matroesjka - Brainwash Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Oude Luxor Theater, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Papenstraattheater, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
Anne-Marie Jung - Ram Theaters Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -96