CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -96
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 mei
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 03 mei
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 04 mei
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ma 06 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
1
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 07 mei
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Toneelschuur
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Singer Theater
Laren
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden

donderdag 02 mei 2019

Freek de Jonge - De Suppoost KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedyclub KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 03 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst Scheldetheater, Terneuzen
Nathalie Baartman - Breek Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er Luctor et Emergo, Rilland
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet J.C. Pardoes, Hoogwoud
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
17:00
Klap Op De Maand De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Flint, Amersfoort
20:30
Max van den Burg - Paasbest Meervaart, Amsterdam

zaterdag 04 mei 2019

Thomas Smith - De jaren van verstand Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan het Vrijthof, Maastricht

maandag 06 mei 2019

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Flint, Amersfoort
1
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B. - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 07 mei 2019

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Toneelschuur, Haarlem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech! Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 08 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Bijna Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Singer Theater, Laren
Matroesjka - Brainwash Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -96