Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
00:00
Schuur
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
donderdag 02 mei 2019
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 03 mei 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 04 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
maandag 06 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 08 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren