CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -97
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 feb
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 02 feb
Capitole
Gent
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Concertgebouw
Brugge
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Theater Sneek
Sneek
vr 03 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Capitole
Gent
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Harmonie
Leeuwarden
Podium heino
Heino
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Minard Schouwburg
Gent
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
DeMess
Naarden

woensdag 01 februari 2023

Pieter Derks - Uit Het Niets Zaantheater, Zaandam
Alex Agnew - Wake me up when it's over Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jay Francis Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kyan Khojandi Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Parktheater, Eindhoven
20:00
René Van Meurs - 2636 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Diligentia, Den Haag
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
n00b speelt n00b Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Mimik, Deventer
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 02 februari 2023

Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Capitole, Gent
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen De Harmonie, Leeuwarden
Andries Tunru - In Theorie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Agnew - Wake me up when it's over Concertgebouw, Brugge
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop De Domijnen, Sittard
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Theater aan de Brink, laren
20:00
Comedy Night Hedon, Zwolle
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Zaantheater, Zaandam
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Willie Wartaal - Moederdag BREStheater, Brielle
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm Het Klooster, Woerden
20:15
Patrick Laureij - Live Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ik Ga Stuk! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ik Ga Stuk! Hoftheater, Raalte
20:15
De Sekszusjes - Ongelikt De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel - Sneu Wilminktheater, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater Concordia, Enschede
20:30
Rayen Panday - Focus Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Oldenhermanns - FCKED Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater Sneek, Sneek

vrijdag 03 februari 2023

Martijn Kardol - De Situatie Theater de Spiegel, Zwolle
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Capitole, Gent
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  De Kunstgreep, Oostzaan
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen De Harmonie, Leeuwarden
Andries Tunru - In Theorie Podium heino, Heino
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Crins - Mesthoop De Kattendans, Bergeijk
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bas Birker - in blijde verachting Minard Schouwburg, Gent
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Agnietenhof, Tiel
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu Theater Kulturhus, Borne
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Patrick Laureij - Live Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rayen Panday - Focus Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Cultura, Ede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Spant!, Bussum
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee DeMess, Naarden
Pagina -97