CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -97
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 nov
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vr 29 nov
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DNK
Assen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
BREStheater
Brielle
za 30 nov
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem

donderdag 28 november 2019

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 ATLAS Theater, Emmen
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Kappen, Haaksbergen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Sneek, Sneek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019 La Madeleine, Brussel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Klooster, Woerden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Skâns, Gorredijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Kiki Schippers De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Posttheater, Arnhem
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Rietveld Theater, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pieter Jouke Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel Schouwburg Hengelo, Hengelo

vrijdag 29 november 2019

Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hehobros Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. De Pas, Heesch
00:00
Soundos - Niets te verliezen Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacob Spoelstra C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Kulturhus Holten, Holten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (halve finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Enge Buren - BASTA! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten BaronTheater, Opende
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Het Klooster, Woerden
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Dakota, Den Haag
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Cultura, Ede
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Heerschop Diligentia, Den Haag
1
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste DNK, Assen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Agora Theater Druten, Druten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Arie en Silvester - WIE?! BREStheater, Brielle

zaterdag 30 november 2019

Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina -97