Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Boerderij
Huizen
Spant!
Bussum
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kubox
Kuurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Theater Idea
Soest
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Steiger
Menen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Singer Theater
Laren
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Drommedaris
Enkhuizen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
woensdag 31 januari 2018
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 01 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
vrijdag 02 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden