CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -98
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 jan
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
BREStheater
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Drommedaris
Enkhuizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Hoftheater
Raalte
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
zo 27 jan
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ma 28 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 29 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaters Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 30 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Veste
Delft
1
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
1
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cultura
Ede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 31 jan
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kappen
Haaksbergen
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Musis
Arnhem
De Spil
Roeselare
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Muze
Noordwijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal

zaterdag 26 januari 2019

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Stefano Keizers - Erg Heel Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij Diligentia, Den Haag
Foto René van Meurs - Ik beloof niks
René van Meurs - Ik beloof niks TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rayen Panday - Fenomeen Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2 BREStheater, Brielle
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Kattendans, Bergeijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram De Harmonie, Leeuwarden
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Drommedaris, Enkhuizen
Martijn Koning - Koning van de dieren Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36 Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Anna & Lisa Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Perron-3, Rosmalen
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Druten, Druten

zondag 27 januari 2019

Maartje & Kine - Vibrato De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

maandag 28 januari 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven

dinsdag 29 januari 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?! Theaters Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven

woensdag 30 januari 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Speeldoos, Baarn
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash Theater Ins Blau, Leiden
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater De Veste, Delft
1
Tineke Schouten - Highlights Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Zonder Verdoving Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?! Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - De Suppoost Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Deurne, Deurne
1
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts Junushoff Theater, Wageningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Toneelschuur, Haarlem
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Theater PePijn, Den Haag

donderdag 31 januari 2019

Thomas Acda - Motel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Kappen, Haaksbergen
Maartje & Kine - Vibrato ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Musis, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Spil, Roeselare
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Oeloek - Droeftoeters De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater De Boerderij, Huizen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -98