CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -98
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 jan
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
De Meenthe
Steenwijk
vr 27 jan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeMess
Naarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Noaberz
Dinxperlo
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
za 28 jan
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Storm
Winterswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
21:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 29 jan
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
ma 30 jan
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
di 31 jan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
wo 01 feb
Schouwburg Odeon
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam

donderdag 26 januari 2023

20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter De Meenthe, Steenwijk

vrijdag 27 januari 2023

Martijn Kardol - De Situatie Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Aanstalten Deventer Schouwburg, Deventer
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  De Meerpaal, Dronten
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kim Schuddeboom - Ongeschreven DeMess, Naarden
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - In Theorie Cultura, Ede
Henry van Loon - Jannie the Showdog Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - DNA Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?! De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Jay Francis Noaberz, Dinxperlo
20:00
TE GEK?! NERVEUZE VROUWEN De Roma, Antwerpen
20:00
Redouane Bougherab - On M-appelle Marseille Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater de Mythe, Goes
20:15
Kasper van der Laan - Warm C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Koningshof, Maassluis
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! De Weijer, Boxmeer
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Cabarestafette Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Ik Ga Stuk! Hoftheater, Raalte
20:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Posttheater, Arnhem
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Aron Elstak - Toetje! C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Schouwburg Het Park, Hoorn

zaterdag 28 januari 2023

Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Schouwburg Odeon, Zwolle
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  C.C Warenar, Wassenaar
Andries Tunru - In Theorie Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - DNA Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Restante Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Oldenhermanns - FCKED Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Kasper van der Laan - Warm Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Wilminktheater, Enschede
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Spant!, Bussum
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Sneek, Sneek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Den Bolder, Waspik
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
20:15
Ton Kas - Best Of... (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Posttheater, Arnhem
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater De Kik, Elst
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival BREStheater, Brielle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 29 januari 2023

Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Leidse Schouwburg, Leiden

maandag 30 januari 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

dinsdag 31 januari 2023

Paul de Leeuw - 60? We zien wel… TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jay Francis Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Kyan Khojandi Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Flint, Amersfoort

woensdag 01 februari 2023

Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Aanstalten Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Uit Het Niets Zaantheater, Zaandam
Pagina -98