Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Singer Theater
Laren
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
DeMess
Naarden
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Hoftheater
Raalte
20:30
Perron-3
Rosmalen
Arto Theater
Schoonhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
van Beresteyn
Veendam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 26 januari 2019
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 27 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 28 januari 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 29 januari 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 januari 2019
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 januari 2019
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld