CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 apr
Flint
Amersfoort
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Swanla Theater
Zevenhuizen
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 21 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
DOK 6
Panningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 22 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 23 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
wo 24 apr
Theater Hof 88
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arenbergschouwburg
Antwerpen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

zaterdag 20 april 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Film: Hugo PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
20:30
Janneke de Bijl Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 21 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DOK 6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Speelhuis, Helmond

maandag 22 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt Diligentia, Den Haag

dinsdag 23 april 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas Acda - Motel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 24 april 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?! Arenbergschouwburg, Antwerpen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Koornbeurs, Franeker
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina 1