Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Muze
Noordwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Trefpunt
Warmond
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Spant!
Bussum
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
maandag 23 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 25 april 2018
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
donderdag 26 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zondag 29 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
maandag 30 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 01 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk