Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Simplon
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
dinsdag 16 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
woensdag 17 oktober 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 oktober 2018
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch