CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
La Madeleine
Brussel
Pook
Oostknollendam
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:15
De Cammeleur
Dongen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Omval
Diemen
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Klif 12
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Huiskamer
Weert
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
1
1
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
zo 13 jan
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
ma 14 jan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 jan
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
1
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 16 jan
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Beun
Heiloo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen

zaterdag 12 januari 2019

Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem

zondag 13 januari 2019

20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam

maandag 14 januari 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 januari 2019

Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 16 januari 2019

André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pagina 1