CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
Koningshof
Maassluis
Klif 12
Den Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
1
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Werf
Aalst
00:00
Bon theater
Medemblik
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
zo 13 jan
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
ma 14 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 15 jan
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 16 jan
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn

zaterdag 12 januari 2019

20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel

zondag 13 januari 2019

20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam

maandag 14 januari 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 15 januari 2019

Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 16 januari 2019

Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theaters Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina 1