CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Huiskamer
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
1
1
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater De Omval
Diemen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Klif 12
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
19:00
La Madeleine
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 13 jan
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
ma 14 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 15 jan
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
1
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 16 jan
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 12 januari 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 13 januari 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

maandag 14 januari 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 15 januari 2019

Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 16 januari 2019

Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theaters Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina 1