Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Sneek
Sneek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
dinsdag 12 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
donderdag 14 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere