CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
wo 13 feb
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
do 14 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Singer Theater
Laren
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Hoftheater
Raalte
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

dinsdag 12 februari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag

woensdag 13 februari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal

donderdag 14 februari 2019

Yentl en de Boer - Magie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Het Wennekerpand, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sounds Niets te verliezen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Verwachting, Ritthem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede C.C. De Pas, Heesch
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
Maartje & Kine - Vibrato Hoftheater, Raalte
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Groene Engel, Oss
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost De Meenthe, Steenwijk
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina 1