CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
wo 13 feb
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaters Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
do 14 feb
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden

dinsdag 12 februari 2019

Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

woensdag 13 februari 2019

Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam

donderdag 14 februari 2019

20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pepijn Schoneveld - Stante Pede C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Groene Engel, Oss
00:00
Sounds Niets te verliezen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Het Wennekerpand, Schiedam
Maartje & Kine - Vibrato Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Perron-3, Rosmalen
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
Pagina 1