CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 13 feb
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaters Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
do 14 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

dinsdag 12 februari 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 13 februari 2019

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad

donderdag 14 februari 2019

Yentl en de Boer - Magie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Perron-3, Rosmalen
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina 1