CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 feb
De Kattendans
Bergeijk
Ledeltheater
Oostburg
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
BREStheater
Brielle
Arenbergschouwburg
Antwerpen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theaters Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
za 23 feb
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DOK 6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam

vrijdag 22 februari 2019

Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenbergschouwburg, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten

zaterdag 23 februari 2019

Alex Ploeg Ultimatum Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Koningshof, Maassluis
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Omval, Diemen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Greg Shapiro - The Madness of King Donald De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Rotatie Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Podium Mozaiek, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kiki Schippers - Waar DOK 6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Lochem, Lochem
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater de Blauwe Kei, Veghel
Murth Mossel - Pauwer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Arto Theater, Schoonhoven
René van Meurs - Ik beloof niks Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Zaantheater, Zaandam
Pagina 1