CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 feb
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Arenbergschouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Cultura
Ede
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaters Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
za 23 feb
00:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Martiniplaza
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein

vrijdag 22 februari 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenbergschouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

zaterdag 23 februari 2019

00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Arto Theater, Schoonhoven
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald De Speeldoos, Vught
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DOK 6, Panningen
Kiki Schippers - Waar DOK 6, Panningen
Thomas Acda - Motel Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Pauwer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs van de Meeberg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Carrousel, Ommen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater de Blauwe Kei, Veghel
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina 1