CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Klinker
Winschoten
Flint
Amersfoort
Theater De Verwachting
Ritthem
DOK 6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Venray
Venray
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arenbergschouwburg
Antwerpen
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Koningshof
Maassluis
Posttheater
Arnhem
1
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
za 16 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Theaters Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Luctor et Emergo
Rilland
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Kik
Elst
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Maaspoort
Venlo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen

vrijdag 15 maart 2019

Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 16 maart 2019

Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
Fresku - Voordat het te laat is Theaters Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech! Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pagina 1