CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
1
Koningshof
Maassluis
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Hoftheater
Raalte
Arenbergschouwburg
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Carrousel
Ommen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Singer Theater
Laren
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DOK 6
Panningen
Theater De Verwachting
Ritthem
Flint
Amersfoort
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Kampanje
Den Helder
za 16 mrt
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Maaspoort
Venlo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kik
Elst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven

vrijdag 15 maart 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder

zaterdag 16 maart 2019

Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech! Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
Pagina 1