CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
Agora Theater Druten
Druten
Arenbergschouwburg
Antwerpen
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
DOK 6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
za 16 mrt
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Rex
Mol
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft

vrijdag 15 maart 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo

zaterdag 16 maart 2019

Paul de Leeuw - Vette Pech! Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Pagina 1