CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
1
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
DOK 6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Herbakker
Eeklo
Arenbergschouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
za 16 mrt
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Klif
Nijmegen

vrijdag 15 maart 2019

Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 16 maart 2019

20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is Theaters Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
Pagina 1