CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
C.C. De Klameare
Workum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
DOK 6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Herbakker
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
1
Arenbergschouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 16 mrt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theaters Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Luctor et Emergo
Rilland
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft

vrijdag 15 maart 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 16 maart 2019

Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is Theaters Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech! Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Pagina 1