CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Markant Uden
Uden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 17 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Podium Bloos
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bussel
Oosterhout
Theaters Tilburg
Tilburg
do 18 apr
Theater De Willem
Papendrecht
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
20:15
DOK 6
Panningen
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. De Pas
Heesch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Melkweg
Amsterdam
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Sneek
Sneek
Den heuvel
Alphen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond

dinsdag 16 april 2019

20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 17 april 2019

Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 18 april 2019

Alex Ploeg Ultimatum Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Bijna Podium Hoge Woerd, De Meern
Emilio Guzman - Kom dan! Het Evertshuis, Bodegraven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C Warenar, Wassenaar
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk DOK 6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Louis C.K.
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
1
Martijn Koning - Koning van de dieren Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek Den heuvel, Alphen
20:15
Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina 1