CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
1
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
wo 17 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman Café
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Mythe
Goes
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Domijnen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
do 18 apr
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
AINSI
Maastricht
De Domijnen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
20:00
Theater Sneek
Sneek
Chassé Theater
Breda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Klinker
Winschoten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

dinsdag 16 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem

woensdag 17 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

donderdag 18 april 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) AINSI, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Den heuvel, Alphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Pas, Heesch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina 1