CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Musiater
Zevenaar
1
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 17 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Bloos
Breda
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Hofman Café
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
do 18 apr
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaters Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon

dinsdag 16 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 17 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

donderdag 18 april 2019

Thomas Acda - Motel Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Klinker, Winschoten
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Venray, Venray
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
Dolf Jansen - Bijna Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
20:00
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Pagina 1