CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theaters Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 17 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Bloos
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 18 apr
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
Theaters Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
DOK 6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
AINSI
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Vorstin
Hilversum
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven

dinsdag 16 april 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar

woensdag 17 april 2019

ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 18 april 2019

Thomas Acda - Motel Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Venray, Venray
Fresku - Voordat het te laat is De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles! De Domijnen, Sittard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Matroesjka - Brainwash Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk DOK 6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) AINSI, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Pas, Heesch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
Pagina 1