Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Colosseum Dokkum
Dokkum
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Munttheater
Weert
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
donderdag 16 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 17 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 18 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal