CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Stenge
Heinkenszand
2
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vr 17 mei
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Colosseum Dokkum
Dokkum
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Venray
Venray
1
00:00
Munttheater
Weert
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
za 18 mei
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal

donderdag 16 mei 2019

Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht

vrijdag 17 mei 2019

Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo

zaterdag 18 mei 2019

Alex Ploeg Ultimatum De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Els de Schepper Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Verwachting, Ritthem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadshoftheater Vianen, Vianen
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina 1