CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vr 17 mei
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Palethe
Overpelt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
1
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Het Klooster
Woerden
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
za 18 mei
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar

donderdag 16 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

vrijdag 17 mei 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom

zaterdag 18 mei 2019

Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Markant Uden, Uden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er C.C Warenar, Wassenaar
Pagina 1