CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Stenge
Heinkenszand
2
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
vr 17 mei
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
za 18 mei
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
C.C Warenar
Wassenaar
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
18:00
Kursaal Oostende
Oostende

donderdag 16 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal

vrijdag 17 mei 2019

Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 18 mei 2019

Thomas Acda - Motel Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er C.C Warenar, Wassenaar
Alex Ploeg Ultimatum De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Weijer, Boxmeer
Thijs Kemperink - Bonje Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
18:00
Els de Schepper Kursaal Oostende, Oostende
Pagina 1