CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Stenge
Heinkenszand
2
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Vorstin
Hilversum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vr 17 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
1
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
za 18 mei
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem

donderdag 16 mei 2019

Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

vrijdag 17 mei 2019

Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle

zaterdag 18 mei 2019

Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje Deventer Schouwburg, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina 1