CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vr 17 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
00:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
1
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Diligentia
Den Haag
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 18 mei
C.C Warenar
Wassenaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn

donderdag 16 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar

vrijdag 17 mei 2019

Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 18 mei 2019

Louise Korthals - Alles is er C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadshoftheater Vianen, Vianen
Patrick Laureij De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Verwachting, Ritthem
18:00
Els de Schepper Kursaal Oostende, Oostende
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina 1