CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 jul
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 18 jul
De Vorstin
Hilversum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
za 20 jul
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
di 30 jul
Melkweg
Amsterdam
1
za 03 aug
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
za 10 aug
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
wo 14 aug
20:00
Hofman Café
Utrecht
za 17 aug
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
di 27 aug
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
wo 28 aug
20:30
Hofman Café
Utrecht
za 31 aug
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
1
ma 02 sep
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Scheldetheater
Terneuzen
di 03 sep
Scheldetheater
Terneuzen
wo 04 sep
20:00
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 05 sep
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Idea
Soest
vr 06 sep
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Blauwe Kei
Veghel
za 07 sep
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
zo 08 sep
Boom Chicago
Amsterdam
1
ma 09 sep
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
di 10 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
wo 11 sep
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 12 sep
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
1
vr 13 sep
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
za 14 sep
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
1
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Neede
Neede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Het Klooster
Woerden
zo 15 sep
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
City of Wesopa
Weesp
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
ma 16 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 17 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 18 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
do 19 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk

zaterdag 13 juli 2019

20:30
Howard Komproe Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
JJ Whitehead & Aiden Jones Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 18 juli 2019

Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Rotterdamse Horeca Open-Mic: Bar Slecht Comedy Club Haug, Rotterdam

zaterdag 20 juli 2019

20:30
Peter van Rooijen & band Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

dinsdag 30 juli 2019

Foto Celeste Barber
Celeste Barber Melkweg, Amsterdam
1

zaterdag 03 augustus 2019

20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zaterdag 10 augustus 2019

20:30
George & Eran Worden Racisten Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

woensdag 14 augustus 2019

20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht

zaterdag 17 augustus 2019

20:30
Spijkers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

dinsdag 27 augustus 2019

20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

woensdag 28 augustus 2019

20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek Hofman Café, Utrecht

zaterdag 31 augustus 2019

20:30
Alex Ploeg / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
1

maandag 02 september 2019

20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen

dinsdag 03 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen

woensdag 04 september 2019

20:00
Jan Beuving - Rotatie Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht

donderdag 05 september 2019

20:00
Najib Amhali Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Verte Theater Idea, Soest

vrijdag 06 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sara Kroos - Verte Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater de Blauwe Kei, Veghel

zaterdag 07 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Kik, Elst
20:00
Kaj Gorgels Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater de Blauwe Kei, Veghel

zondag 08 september 2019

Foto Eric Andre
Eric Andre Boom Chicago, Amsterdam
1

maandag 09 september 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1

dinsdag 10 september 2019

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1

woensdag 11 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht

donderdag 12 september 2019

Foto John Cleese
John Cleese Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Klooster, Woerden
1

vrijdag 13 september 2019

20:00
John Cleese Theater Orpheus, Apeldoorn
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater De Veste, Delft
20:00
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

zaterdag 14 september 2019

20:00
Stacey Esajas - SOEP! Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking de Berchplaets, Berghem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Web, Bleiswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Theater RhederArt, Dieren
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden

zondag 15 september 2019

12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET City of Wesopa, Weesp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Wesopa Weesp, Weesp

maandag 16 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 17 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 18 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 19 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:00
Best of... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
Pagina 1