CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 sep
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 12 sep
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vr 13 sep
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
za 14 sep
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:00
Podium Neede
Neede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
1
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Veste
Delft
zo 15 sep
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
City of Wesopa
Weesp
ma 16 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 17 sep
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 18 sep
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Idea
Soest
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hofman Café
Utrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
do 19 sep
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Dok6
Panningen
vr 20 sep
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker Winschoten
Winschoten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Het spectrum
Schijndel
20:00
De Horst
Venhorst
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
za 21 sep
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

woensdag 11 september 2019

20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht

donderdag 12 september 2019

20:15
Freek de Jonge - De Canon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto John Cleese
John Cleese Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Klooster, Woerden
1
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

vrijdag 13 september 2019

20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Cleese Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1

zaterdag 14 september 2019

20:00
Arie en Silvester - WIE?! Theater RhederArt, Dieren
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking de Berchplaets, Berghem
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
20:00
Stacey Esajas - SOEP! Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Web, Bleiswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft

zondag 15 september 2019

12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET City of Wesopa, Weesp

maandag 16 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 17 september 2019

20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 18 september 2019

20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

donderdag 19 september 2019

20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Best of... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Urbanus Dok6, Panningen

vrijdag 20 september 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas Theater De Omval, Diemen
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Diligentia, Den Haag
20:00
De Lama's Zuiderstrandtheater, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultuurhuis De Klinker Winschoten, Winschoten
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Diekhuus, Middelharnis
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie DNK, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het spectrum, Schijndel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Horst, Venhorst
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultuurcentrum GO, Leerdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:30
Xarah von den Vielenregen Blue Collar Hotel, Eindhoven

zaterdag 21 september 2019

20:00
Arie en Silvester - WIE?! Kulturhus Holten, Holten
Best of... Ton Kas Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST DiamantTheater, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina 1