CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 sep
20:30
Hofman Café
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 12 sep
Het Klooster
Woerden
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
vr 13 sep
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
za 14 sep
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kattendans
Bergeijk
1
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
zo 15 sep
20:00
City of Wesopa
Weesp
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
ma 16 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 17 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
wo 18 sep
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
do 19 sep
00:00
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
vr 20 sep
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker Winschoten
Winschoten
20:00
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
za 21 sep
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Machinist
Rotterdam
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
DiamantTheater
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
zo 22 sep
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
ma 23 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
di 24 sep
19:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Toneelschuur
Haarlem
wo 25 sep
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hofman Café
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen

woensdag 11 september 2019

20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 12 september 2019

Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Klooster, Woerden
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Canon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto John Cleese
John Cleese Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

vrijdag 13 september 2019

20:00
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Cleese Theater Orpheus, Apeldoorn

zaterdag 14 september 2019

20:00
Stacey Esajas - SOEP! Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking de Berchplaets, Berghem
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Web, Bleiswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Theater RhederArt, Dieren

zondag 15 september 2019

20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET City of Wesopa, Weesp
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Wesopa Weesp, Weesp

maandag 16 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 17 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen

woensdag 18 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Zuidplein, Rotterdam

donderdag 19 september 2019

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 20 september 2019

20:30
Xarah von den Vielenregen Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultuurhuis De Klinker Winschoten, Winschoten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Horst, Venhorst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie DNK, Assen
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 21 september 2019

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Cammeleur, Dongen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Machinist, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST DiamantTheater, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Kulturhus Holten, Holten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo

zondag 22 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Mozaïek, Zuidlaren

maandag 23 september 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater 't Speelhuis, Helmond
1

dinsdag 24 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Nathalie Baartman - Breek Toneelschuur, Haarlem

woensdag 25 september 2019

20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Omval, Diemen
Pagina 1