Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Martiniplaza
Groningen
20:15
BaronTheater
Opende
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
14:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Martiniplaza
Groningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
van Beresteyn
Veendam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
van Beresteyn
Veendam
vrijdag 20 september 2019
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 27 september 2019
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 28 september 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 03 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 04 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 05 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
dinsdag 08 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 09 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 10 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 11 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 15 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
woensdag 16 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
donderdag 17 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 18 oktober 2019
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 19 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 23 oktober 2019
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
vrijdag 25 oktober 2019
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 26 oktober 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
vrijdag 01 november 2019
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
vrijdag 08 november 2019
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 09 november 2019
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
donderdag 14 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 15 november 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
donderdag 21 november 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 22 november 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
donderdag 28 november 2019
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 29 november 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
zaterdag 30 november 2019
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zondag 01 december 2019
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
woensdag 04 december 2019
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 05 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 06 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
zaterdag 07 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
donderdag 12 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 13 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 14 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
dinsdag 17 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 18 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
donderdag 19 december 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 20 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 04 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
woensdag 08 januari 2020
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 09 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 10 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 11 januari 2020
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
woensdag 15 januari 2020
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 16 januari 2020
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 17 januari 2020
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
zaterdag 18 januari 2020
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 25 januari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 28 januari 2020
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 29 januari 2020
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 30 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 31 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
donderdag 06 februari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 08 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
zondag 09 februari 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 12 februari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 13 februari 2020
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
vrijdag 14 februari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam