Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
zaterdag 15 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 16 februari 2020
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
maandag 17 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 18 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 19 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 20 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende