CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
1
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zo 16 feb
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
ma 17 feb
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
di 18 feb
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
wo 19 feb
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
do 20 feb
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 15 februari 2020

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Kasper van Kooten - Speeltijd
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zondag 16 februari 2020

15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Man, Man, Man De Podcast Hedon, Zwolle
15:30
Sjaak Bral Lourdeskerk, Scheveningen

maandag 17 februari 2020

20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent

dinsdag 18 februari 2020

20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam

woensdag 19 februari 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
Marcel Hensema - Alles in de hens Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

donderdag 20 februari 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Daan Boom - De Eerste Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 1