CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Westrand
Dilbeek
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Werf
Aalst
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
La Madeleine
Brussel
Theater De Veste
Delft
vr 27 mrt
Luctor et Emergo
Rilland
Theaters Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultura
Ede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Domijnen
Sittard
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Storm
Winterswijk
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Speeldoos
Baarn
za 28 mrt
Dorpshuis Renesse
Renesse

donderdag 26 maart 2020

Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft

vrijdag 27 maart 2020

Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Markant Uden, Uden
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee Podium Boxtel, Boxtel
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daan Boom - De Eerste Cultura, Ede
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - De liefde voorbij De Domijnen, Sittard
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Diekhuus, Middelharnis
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Venray, Venray
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry Posthuis Theater, Heerenveen
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Jan van Maanen - Grand Cru Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Lebbis - De Ervaring Diligentia, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Odeon, Zwolle
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Muze, Noordwijk
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn

zaterdag 28 maart 2020

Guido Weijers - Masterclass Geluk Dorpshuis Renesse, Renesse
Pagina 1