CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
Theater De Veste
Delft
La Madeleine
Brussel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Meervaart
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Werf
Aalst
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parktheater
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Ter Dilft
Bornem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Munttheater
Weert
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 27 mrt
Theater de Speeldoos
Baarn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
De Domijnen
Sittard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultura
Ede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaters Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
za 28 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder

donderdag 26 maart 2020

Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 27 maart 2020

Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Odeon, Zwolle
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan van Maanen - Grand Cru Theater 't Pand, Gorinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Posthuis Theater, Heerenveen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg De Kring, Roosendaal
Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Diekhuus, Middelharnis
Debby Petter - De liefde voorbij De Domijnen, Sittard
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daan Boom - De Eerste Cultura, Ede
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee Podium Boxtel, Boxtel
Best of... Ton Kas Theater de Kampanje, Den Helder
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Bussel, Oosterhout
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Markant Uden, Uden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland

zaterdag 28 maart 2020

Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Kampanje, Den Helder
Pagina 1