CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kielzog
Hoogezand
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
La Madeleine
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaters Tilburg
Tilburg
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vr 27 mrt
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
Luctor et Emergo
Rilland
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
za 28 mrt
Agnietenhof
Tiel

donderdag 26 maart 2020

Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

vrijdag 27 maart 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste Cultura, Ede
Debby Petter - De liefde voorbij De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Muze, Noordwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Diligentia, Den Haag
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Diekhuus, Middelharnis
Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Postkantoor, Bovenkarspel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spruijt & Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Onze Henry Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed S.C.C. De Ruchte, Someren
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Ogterop, Meppel
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan van Maanen - Grand Cru Theater 't Pand, Gorinchem
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam

zaterdag 28 maart 2020

Oldenhermanns - Unsexed Agnietenhof, Tiel
Pagina 1