CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Chassé Theater
Breda
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 27 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Diekhuus
Middelharnis
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaters Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
za 28 mrt
C.C. Bacchus
Aalsmeer

donderdag 26 maart 2020

Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 27 maart 2020

Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cameretten - Finalistentournee Podium Boxtel, Boxtel
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg de Lawei, Drachten
Daan Boom - De Eerste Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan van Maanen - Grand Cru Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Spruijt & Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Diekhuus, Middelharnis
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
Debby Petter - De liefde voorbij De Domijnen, Sittard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed S.C.C. De Ruchte, Someren
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Markant Uden, Uden
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Odeon, Zwolle

zaterdag 28 maart 2020

Fabian Franciscus - Kleine Wereld C.C. Bacchus, Aalsmeer
Pagina 1