CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
vr 27 mrt
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Speeldoos
Baarn
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 28 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

donderdag 26 maart 2020

Javier Guzman - Guzmán Theater de Spiegel, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring Junushoff Theater, Wageningen
Thijs Kemperink De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Schalm, Veldhoven
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaters Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Perron-3, Rosmalen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
Barrie Stevens - The Show Must Go On ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Numero Uno Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Trigger Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janneke de Bijl Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
Best of... Ton Kas Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - UP Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Dilft, Bornem
Daan Boom - De Eerste Kennemer Theater, Beverwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed DNK, Assen
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Meervaart, Amsterdam
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Griffioen, Amstelveen
Grof geschud - Lijmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei Theaterhotel Almelo, Almelo
Nina De La Parra - Gods wegen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stijn van de Voorde C.C. De Werf, Aalst

vrijdag 27 maart 2020

Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Venray, Venray
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaters Tilburg, Tilburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed S.C.C. De Ruchte, Someren
Debby Petter - De liefde voorbij De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Purmaryn, Purmerend
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Muze, Noordwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Ogterop, Meppel
Spruijt & Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - NU Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan van Maanen - Grand Cru Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daan Boom - De Eerste Cultura, Ede
Marcel Hensema - Alles in de hens Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee Podium Boxtel, Boxtel
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de toekomst C.C. Den Herd, Bladel
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Speeldoos, Baarn
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Meervaart, Amsterdam
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Flint, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 28 maart 2020

Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina 1